Moja praca to moja pasja

Razem

Czy jedna osoba może sama zrealizować wszystkie zamierzenia, rozwiązać wszystkie problemy ? Raczej nie. Dlatego warto rozmawiać, aby zwiększyć swoje szanse. Mówiąc o zadaniu, uświadamiamy sobie lepiej nasze potrzeby.  W czasie rozmowy nasze wspólne doświadczenia i umiejętności doprowadzą do optymalnego rozwiązania. Trzeba jednak zaplanować, zrealizować i zweryfikować to rozwiązanie. Zróbmy to razem.

Doświadczenie

Oferuję Państwu moje doświadczenie płynące z wielu lat pracy zarówno we własnej firmie jak i w dużej korporacji, poparte wykształceniem w Polsce i za granicą. Całe życie zdobywamy nową wiedzę, ja zdobyłem ją nie tylko na uniwersytetach, ale przede wszystkim poprzez kontakt z ludźmi żyjącymi w różnych kulturach i warunkach,  w Japonii, USA, Szwajcarii czy Peru. Biznesu nauczyłem się  podejmując wiele decyzji , często niekonwencjonalnych, rozwiązując problemy i weryfikując rezultaty swoich działań.

Szkolenie

Kluczem do sukcesu każdego zamierzenia są ludzie – dobrze przygotowani do pracy, wyszkoleni, sprawiedliwie oceniani i nagradzani. Także w tym zakresie oferuję swoje wieloletnie doświadczenie dydaktyczne i menadżerskie.

Pasja

Pasja to nie tylko radość, przyjemność, to także zdobywanie wiedzy, rozszerzanie horyzontów. Każdy może pić wino jakie chce, ale jak zakosztuje optymalnie dobranego do posiłku, w odpowiedniej temperaturze i kieliszku, to poczuje i doceni różnicę. Oferuję moją pasję wykonania zadania tak dobrze, aby różnica była widoczna i trwała.